هنگام خواب ، استودیوی صفحه سبز را در خانه بسازید – 5 روش اثبات شده کارایی شما را بر عهده خواهد داشت!

آیا شما نیاز به ساخت یک استودیوی صفحه سبز در خانه دارید؟ ساخت یک استودیوی صفحه نمایش سبز خانگی با دیوارها یا پارچه های رنگ شده آنقدرها که به نظر می رسد پیچیده نیست. برای ساختن یک استودیوی عالی در خانه از این روش های اثبات شده پیروی کنید.

روش شماره 1 – رنگ آن را به رنگ سبز درآورید

یکی از بهترین راه ها برای ساختن استودیو ، رنگ آمیزی دیوار به رنگ سبز است. اگر با  طراحی دیوار سبز  همسر ازدواج کرده اید ، ممکن است ایده این کار را که به دیوار او انجام می دهید دوست نداشته باشد ، اما به عنوان یک صاحب مشاغل ، برای تحقق حرفه رویایی شما مجبور است با شما توافق کند. برای جستجوی رنگ سبز لاتکس تخت به یک فروشگاه رنگ محلی مراجعه کنید. اگرچه جستجوی آنلاین برای رنگ سبز ساخته شده برای Chromakey حرفه ای نتیجه خواهد داد ، اما رنگ خریداری شده محلی به خوبی انجام می شود. در اینجا پول پس انداز کنید و بیشتر صرف تجهیزات روشنایی کنید. 10 تا 45 دلار هزینه محدوده.

روش شماره 2 – ورق خود را آویزان کنید

این روش کلاس “اقتصادی” ایجاد یک استودیوی خانگی است. اگر می توانید یک ملحفه به رنگ سبز (طعم بسیار نادر برای هر کسی) پیدا کنید ، Wal-Mart محلی ممکن است آن را با هزینه کمتر از 15 دلار برای شما حمل کند. با استفاده از یک ورق به جای رنگ آمیزی دیوار ، در صورت مخالفت با ایده تزئین شما ، آن را حذف می کند. در صورت عدم استفاده ، ورق را تا نکنید و برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک ، سعی در غلتاندن داشته باشید. 15 تا 30 دلار

روش شماره 3 – از کاغذ استفاده کنید

چند تابلوی پوستر سبز برای پروژه های علمی که روی دیوار چسبانده شده اند می توانند فوراً اتاق شما را به یک استودیو تبدیل کنند. ممکن است “گتو” به نظر برسد ، اما مادامی که پس از شلیک همه چیز را پایین بیاورید ، این ماموریت خود را انجام می دهد. اگر برای نکات صفحه سبز به YouTube مراجعه کنید ، چند ویدیو با افرادی که از کاغذهای سبز در پس زمینه استفاده می کنند ، مشاهده می کنید. هر دلار 2 دلار.

روش شماره 4 – صفحه قابل حمل

گران ترین روش ، اما همچنین بهترین قابلیت حمل را نیز دارد. می توانید صفحه های جمع شونده را برای عکاسی در فضای باز بگیرید. اغلب اینها با یک طرف آبی و سبز دیگر هستند. برای حراج از eBay دیدن کنید. به طور معمول ، بسته به اندازه ، از حدود 60 دلار شروع می شود.

روش شماره 5 – همه در یک کیت

فروشگاه های خرده فروشی آنلاین همه را در یک کیت با چراغ ها ، دیفیوزرها ، میله های ایستاده ، صفحه نمایش می فروشند. شما می توانید آن را با حداقل 200 دلار پیدا کنید. مکان های دیگر برای جستجو Craigslist یا eBay است.